Projekty realizowane w 2015 r.

Projekt

W Szkole Podstawowej w Gołębiewku w Zespole Szkół w Gołębiewku z dniem 01 marca 2015 r. rozpoczęła się realizacja projektu pod nazwą "Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej w oddziale przedszkolnym w SP w Gołębiewku" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działania 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej”. Koszt projektu wyniósł 38.701,28 zł.

W ramach tego projektu zakupiono do oddziału przedszkolnego meble (szafki na pomoce dydaktyczne) i inne wyposażenie (dywan, materace do odpoczynku, obudowa grzejników, ozdoby ścian), zakupiono pomoce dydaktyczne, artykuły plastyczne, zabawki oraz sprzęt audiowizualny (telewizor, odtwarzacz DVD, radiomagnetofon) i sprzęt komputerowy (laptop, rzutnik multimedialny, tablica interaktywna). Całość wyposażenia, pomocy dydaktycznych, zabawek itp. przygotowana jest do przyjęcia w nowym roku szkolnym 2015/2016 dzieci w wieku 3 i 4 lat. Będą one przebywać w nowoczesnej, kolorowej i pięknie ozdobionej klasie. Oprócz tych nowości dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw oraz dostosowanych do ich wieku toalet, które otrzymaliśmy w ubiegłym roku również ze środków EFS.

• 14°C
  • zachmurzenie duże